NASZE WYROBY


1978

Mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę naszych soków jabłkowych, wyprodukowanych nie z koncentratu (NFC - Not From Concentrate). Właśnie takie soki w krajach rozwiniętych mają coraz większy udział w spożyciu soków, stanowiąc segment produktów określanych jako Top Premium.

 
Czytaj więcej
Zainteresowanie sokami NFC jest dowodem na dojrzałość rynku polskiego konsumenta. Nasza technologia produkcji soków wychodzi naprzeciw tym trendom. Produkujemy je poprzez bezpośrednie wytłoczenie świeżych owoców na prasie przekładkowej. Nasze soki nie są poddane klarowaniu, lecz pozostają mętne. Dzięki temu zawierają znacznie więcej przeciwutleniaczy (niezbędnych dla naszego zdrowia) niż soki klarowane.

Technologia ta wyklucza również stosowanie konserwantów. Nasze soki nie posiadają dodatku cukru ani wody. Są wyłącznie pasteryzowane, dlatego nasze soki jabłkowe to dobra alternatywa dla świeżych owoców.

Z racji tego, że sok jest nieklarowany, na dnie butelki tworzy się osad. Stanowią go pektyny oraz celuloza, które wpływają dodatnio na wartość odżywczą soku. W związku z tym polecamy wstrząsnąć butelką przed wypiciem. Warto się zdrowo odżywiać, dlatego zapraszamy Państwa do sięgnięcia po nasz produkt!
 


Badania potwierdzają, że wśród soków najwyższą zawartość związków polifenolowych mają soki mętne. Tylko mętny sok jabłkowy, a nie wyizolowane osobno związki fenolowe czy pektyna, skutecznie zapobiegają uszkodzeniu DNA

Związki fenolowe otoczone cząstkami pektyn w zmętnieniach soku są stabilne, przechodzą do jelita grubego i tam tylko w takiej postaci wykazują działanie w profilaktyce nowotworu.Sklep internetowy


Proponujemy i gorąco zachęcamy do skorzystania z naszego sklepu internetowego, w którym znajdziecie Państwo PRODUKTY TRADYCYJNE, a więc wyjątkowe - jedyne w swoim rodzaju.

Oferujemy m.in. nasze własne produkty soki Tłoczone z Domu Rembowskich o niezwykłej głębi smaku, dżemy z Gryszczeniówki o magicznej recepturze, oleje SemCo ze Śmiłowa o cudownym aromacie i wiele innych przysmaków, których warto spróbować.
Idź do sklepu