Praca

Współpraca biznesowa B2B / Dystrybucja produktów

Prowadzisz dystrybucję w ramach własnej firmy? Chcesz rozszerzyć swoją ofertę o ciekawy produkt? Zapraszamy do współpracy!

Tłocznia Soków Rembowscy poszukuje osoby/firmy, której zadaniem byłoby pozyskiwanie nowych odbiorców naszych produktów, nawiązywanie trwałej współpracy i dystrybucja.

Jakie będą Twoje codzienne zadania?

  • ­ Pozyskiwanie i nawiązywanie relacji biznesowych z większymi sklepami typu markety i sklepy sieciowe
  • ­ Udział w spotkaniach i negocjacjach z Klientami
  • ­ Bezpośrednia obsługa zamówień
  • ­ Dystrybucja produktów
  • ­ Nadzór nad terminowością i zgodnością zamówień
  • ­ Raportowanie stanu realizacji zamówień

Czego wymagamy od kandydatów?

  • ­ Doświadczenia w obszarze sprzedaży i budowania relacji z Klientami
  • ­ Prawo jazdy kat. B
  • ­ Umiejętności sprzedażowych
  • ­ Zaangażowania w pracę
  • ­ Zdolności negocjacyjnych

Oferujemy współpracę, gdzie zysk zależeć będzie tylko od Ciebie Zapewniamy szkolenie dotyczące działalności firmy oraz naszych produktów. Gwarantujemy możliwość rozwoju i nawiązania dłuższej współpracy.

Dystrybucja produktów odbywać się może własnym transportem lub za pomocą kuriera, którego zapewnia nasza firma.

Propozycje współpracy prosimy kierować na maila: jadwiga.meczynska@rembowscy.pl

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane oferty.

*Nie oferujemy typowej pracy na zasadzie zatrudnienia.

Specjalista ds. Pozyskiwania klientów

Jesteś studentem? Masz stałą pracę, ale chcesz dorobić? Zapraszamy do współpracy!

Tłocznia Soków Rembowscy poszukuje osoby, która będzie odpowiedzialna za pozyskiwanie nowych Klientów, dystrybucję produktów firmy oraz rozwój długotrwałej relacji biznesowej.

Jakie będą Twoje zadania?

  • ­ Pozyskiwanie nowych odbiorców produktów (osoby prywatne oraz sklepy osiedlowe)
  • ­ Bezpośrednia współpraca i komunikacja z Klientami firmy
  • ­ Pozyskiwanie nowych zleceń
  • ­ Dystrybucja produktów (dowóz do domu dla klientów oraz sklepów)
  • ­ Nadzór nad terminowością dostaw do Klientów

Czego wymagamy?

  • ­ Od kandydatów wymagamy statusu studenta
  • ­ Zaangażowania w wykonywaną pracę
  • ­ Umiejętności interpersonalnych, w tym łatwości nawiązywania kontaktów i budowania
  • pozytywnych relacji, zdolności negocjacyjnych i umiejętności sprzedażowych
  • ­ Dobrej organizacji czasu pracy

Oferujemy pracę na samodzielnym stanowisku, gdzie wysokości Twoich zarobków zależeć będzie tylko od Ciebie. Zapewniamy szkolenie dotyczące działalności firmy oraz naszych produktów. Gwarantujemy możliwość rozwoju zawodowego.

Dystrybucja produktów odbywać się może własnym transportem lub za pomocą kuriera, którego zapewnia firma.

Zainteresowany? Nie czekaj i aplikuj swoje CV (ze zdjęciem) na: jadwiga.meczynska@rembowscy.pl z dopiskiem w tytule maila „Praca student”. W CV prosimy zawrzeć informację:

„Zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997r. Dz.U. Nr 133 poz.883 wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę ISSP Sp. z o.o. oraz inne spółki powiązane kapitałowo w procesie świadczenia oferowanych usług ­ w celach rekrutacyjnych (zarówno do obecnej rekrutacji jak i rekrutacji późniejszych).”

*Nie oferujemy typowej pracy na zasadzie zatrudnienia