Nasza oferta

Usługowe tłoczenie soku z warzyw i owoców

Produkcja smoothie

Produkcja lemoniady

Produkcja soków z dodatkami


Usługowy rozlew soków, nektarów, napojów, syropów lub naparów

Dostawy od najlepszych sadowników i rolników

Pomoc w doborze opakowań- butelek, kartonów, etykiet i zamknięć

Wszystko co najlepsze


Certyfikaty

Dlaczego my


Jak wygląda współpraca z nami

Wszystko zaczyna się
od Twojego pomysłu


Marzy Ci się własna marka soków lub napojów?
Jeżeli masz pomysł na własny produkt, a nie posiadasz własnej produkcji – zgłoś się do nas. Nasz rozlew usługowy umożliwi Ci stworzenie swojej własnej linii naturalnych napojów owocowych.


Z natury wybieramy to
co najlepsze


Tak naprawdę, nasz rozlew usługowy ma swoje początki w sadzie. Podstawą do stworzenia pysznej marki napojów są odpowiednie składniki. Współpracujemy z sadami, uprawianymi z pokolenia na pokolenie, gdzie rosną świeże i zdrowe owoce. U naszych partnerów nie stosuje się aerozoli, chemikaliów ani sztucznych nawozów, co pozwala zachować bogaty i zróżnicowany smak owoców.


Ustalamy ilość
i zbieramy owoce


W idealnym momencie, zbieramy dojrzałe owoce. Moment ten zależy od bardzo wielu czynników związanych z ich wyglądem i zachowaniem. Lata doświadczenia, pozwoliły nam znaleźć właściwy czas dla danego gatunku. Potem przygotowujemy je do procesu tłoczenia.


Wyciskamy sok przy użyciu najnowszej technologii


Soki tłoczymy na zimno. Tłocznie w naszym gospodarstwie spełniają surowe warunki jakości. Proces ten odbywa się zawsze pod okiem wykwalifikowanej kadry, która nadzoruje pracę maszyn. Jako rodzinna firma z tradycjami musimy być pewni, że wszystkie normy zostaną spełnione, a owoce zostaną wyciśnięte do ostatniej kropli. Tłoczenie soku z jabłek i innych owoców to w końcu nasza specjalność.


Testujemy jakość


Wyciśnięty sok przechodzi do kolejnego etapu - testujemy jego jakość. Dopiero po jej sprawdzeniu możemy przejść do rozlewu usługowego. Każda partia jest inna i każda wymaga dokładnego sprawdzenia. Nawet najmniejszy błąd mógłby położyć długi cień na naszej marce. Wszystko musi być perfekcyjne. Konsumenci są surowi. Dlatego właśnie rozlew soków odbywa się dopiero wtedy, gdy mamy stuprocentową pewność, że są one najwyższej jakości.Finalny produkt trafia
w Twoje ręce!


Jesteśmy pewni, że będziesz zachwycony nie tylko smakiem Twojego nowego soku, ale również każdym najmniejszym detalem na jego butelce, którym już niedługo będziesz mógł się pochwalić światu. Twój rozwój i wysokie dochody ze sprzedaży to również punkt dla nas, oraz pewność, że jeszcze nie raz powrócisz do naszych sadów. Rozlew usługowy u Rembowskich to gwarancja świeżych, aromatycznych napojów, które będą szybko znikać ze sklepowych półek!


Skontaktuj się z nami


 

Współpraca biznesowa

  • usługowe tłoczenie soków
  • usługowy rozlew soków
  • produkcja soków, lemoniady, smoothie
Telefon
+48 500 836 363


Top