Nasza oferta

Usługowe tłoczenie soku z warzyw i owoców
Produkcja smoothie
Produkcja lemoniady
Produkcja soków z dodatkami

Usługowy rozlew soków, nektarów, napojów, syropów lub naparów
Dostawy od najlepszych sadowników i rolników
Pomoc w doborze opakowań- butelek, kartonów, etykiet i zamknięć
Wszystko co najlepsze

Certyfikaty

Dlaczego my


Jak wygląda współpraca z nami

Wszystko zaczyna się
od Twojego pomysłu


Marzy Ci się własna marka soków lub napojów?
Z nami możesz to marzenie spełnić! Jeżeli masz pomysł na własny produkt, a nie posiadasz własnej produkcji – zgłoś się do nas.


Z natury wybieramy to
co najlepsze


Współpracujemy z sadami, uprawianymi z pokolenia na pokolenie, gdzie rosną świeże i zdrowe owoce. U naszych partnerów nie stosuje się aerozoli, chemikaliów ani sztucznych nawozów, co pozwala zachować bogaty i zróżnicowany smak owoców.


Ustalamy ilość
i zbieramy owoce


W idealnym momencie, zbieramy dojrzałe owoce. Moment ten zależy od bardzo wielu czynników związanych z ich wyglądem i zachowaniem. Lata doświadczenia, pozwoliły nam znaleźć właściwy czas dla danego gatunku. Potem przygotowujemy je do procesu tłoczenia.


Wyciskamy sok przy użyciu najnowszej technologii


Soki tłoczymy na zimno. Tłocznie w naszym gospodarstwie spełniają surowe warunki jakości. Proces ten odbywa się zawsze pod okiem wykwalifikowanej kadry, która nadzoruje pracę maszyn. Musimy być pewni, że wszystkie normy zostaną spełnione, a owoce zostaną wyciśnięte do ostatniej kropli.


Testujemy jakość


Wyciśnięty sok przechodzi do kolejnego etapu - testujemy jego jakość. Każda partia jest inna i każda wymaga dokładnego sprawdzenia. Nawet najmniejszy błąd, mógłby położyć długi cień na naszej marce. Wszystko musi być perfekcyjne. Konsumenci są surowi.


Wspieramy Cię
w najważniejszych decyzjach


Masz do dyspozycji całe nasze doświadczenie. Wiemy co zrobić, aby Twój produkt stał się rozpoznawalny na rynku. Wesprzemy się na każdym etapie wprowadzenia go na rynek. Od pomysłu na smak, aż po sam projekt opakowania - możesz liczyć na naszą kreatywność. Bądź również pewny, że sama jakość naszego produktu, nie zostania przeoczona przez konsumentów


Finalny produkt trafia
w Twoje ręce!


Jesteśmy pewni, że będziesz zachwycony nie tylko smakiem Twojego nowego soku, ale również każdym najmniejszym detalem na jego butelce, którym już niedługo będziesz mógł się pochwalić światu. Twój rozwój i wysokie dochody ze sprzedaży to również punkt dla nas, i pewność, że jeszcze nie raz powrócisz do naszych sadów.


Skontaktuj się z nami


Współpraca biznesowa

  • usługowe tłoczenie soków
  • usługowy rozlew soków
  • produkcja soków, lemoniady, smoothie
Telefon
+48 500 836 363

e-mail: ryszard.kramarz@rembowscy.pl


Top